Co je nového v rezervačním systému w3booking

Poptávkový formulář
Vyžádejte si podrobnější informace

Aktuality rezervačního systému w3booking

8. 1.

Rozšíření týmu

Tým okolo systému W3BOOKING se rozrůsá o další členy. Koordinátorkou celého projektu je Pavla Konečná, za kontakt se zákazníkem a síť zástupců odpovídá Jirka Kořínek, v neposlední řadě je to dvojice programátorů, takže Tomáš Dvorník a Jarek Pohanka.

8. 1.

Rezervace ubytování

Připravujeme nový modul pro možnost rezervace ubytování. Tento modul by měl být dostupný na přelomu ledna a února 2012.

11. 5.

Vyzkoušejte zdarma

Připravili jsme pro Vás akci na vyzkoušení rezervačního systému w3booking. Akce jeplatná do konce června 2011.

1. 5.

Grafické úpravy

Po několikadenním testování jsme upravili některé dialogy, vylepšili vzhled vybraných prvků administrace. Tyto grafické úpravy odstranily chyby v zobrazovaní a zpřehlednily systém administrace.

26. 4.

Rezervační systém w3booking

Do testovacího provozu byl uveden online rezervační systém w3booking. Tento systém je určen pro všechna zařízení a činnosti, kde se tvoří rozvrh, časový plán využití zařízení (sportoviště, salonek, kadeřnictví, masáže).


Vybrané reference

HEATF!Tříjen 2011

"Na systém W3Booking jsem byla zvyklá z předcházejícího sportcentra, vzhledem k tomu, že jsem s ním byla spokojená byla druhá verze sysému jasná volba."

Katka Linková

Sport Centrum Holešovříjen 2011

"Tým okolo rezervačního systému w3booking bez problémů splnil naše požadavky a vyšel nám maximálně vstříc již při samotné instalaci hardwaru. Samotné spuštění bylo bezproblémové a programátoři nám dodatečně povedli na systému další úpravy podle našich požadavků."

Tomáš Svoboda

Tennis Club Holešovkvěten 2011

„Systém w3booking jsme si vybrali pro jednoduchost a značnou flexibilitu. Maximálně nám vyhovuje servis, který poskytuje společnost W3PROGRESS s.r.o. Pracovníci firmy provedli instalaci, zaškolení personálu a spuštění bylo dílem okamžiku.“

Zdenek Janalík, předseda TC Holešov


Zobrazit všechny reference

© 2011 w3bookingSystém provozuje: W3Progress s.r.o.Grafický návrh: Art4web.sk