Reference

Poptávkový formulář
Vyžádejte si podrobnější informace

Rezervační systém w3booking využívají

HEATF!Tříjen 2011

"Na systém W3Booking jsem byla zvyklá z předcházejícího sportcentra, vzhledem k tomu, že jsem s ním byla spokojená byla druhá verze sysému jasná volba."

Katka Linková


Sport Centrum Holešovříjen 2011

"Tým okolo rezervačního systému w3booking bez problémů splnil naše požadavky a vyšel nám maximálně vstříc již při samotné instalaci hardwaru. Samotné spuštění bylo bezproblémové a programátoři nám dodatečně povedli na systému další úpravy podle našich požadavků."

Tomáš Svoboda


Tennis Club Holešovkvěten 2011

„Systém w3booking jsme si vybrali pro jednoduchost a značnou flexibilitu. Maximálně nám vyhovuje servis, který poskytuje společnost W3PROGRESS s.r.o. Pracovníci firmy provedli instalaci, zaškolení personálu a spuštění bylo dílem okamžiku.“

Zdenek Janalík, předseda TC Holešov


K2Sportcentrumleden 2009

"Rezervační systém w3booking jsme si nechali vyrobit na zakázku, tak aby spolupracoval s naším účetním systémem. Po dokončení jsme jej v první verzi používali téměř 3 roky. Následně programátoři okolo systému w3booking provedli radikální přeprogramování a zdokonalení. Nový systém je rychlejší a přehlednější. Přibyly nové funkce a podstatně se zlepšil uživatelský komfort."

Ivana Linková


Aktuality

8. 1.

Rozšíření týmu

Tým okolo systému W3BOOKING se rozrůsá o další členy. Koordinátorkou celého projektu je Pavla Konečná, za kontakt se zákazníkem a síť zástupců odpovídá Jirka Kořínek, v neposlední řadě je to dvojice programátorů, takže Tomáš Dvorník a Jarek Pohanka.

8. 1.

Rezervace ubytování

Připravujeme nový modul pro možnost rezervace ubytování. Tento modul by měl být dostupný na přelomu ledna a února 2012.

11. 5.

Vyzkoušejte zdarma

Připravili jsme pro Vás akci na vyzkoušení rezervačního systému w3booking. Akce jeplatná do konce června 2011.

© 2011 w3bookingSystém provozuje: W3Progress s.r.o.Grafický návrh: Art4web.sk